Individuálny kurz

  • Nevyhovuje ti čas skupinových hodín lebo máš vtedy iné aktivity ?
  • Potrebuješ spraviť kurz na získanie vodičského preukazu rýchlo  ?

Individuálny kurz je primárne určení pre ľudí, ktorí sú časovo vyťažení a nemôžu si dovoliť účasť na výučbe v štandardnom tempe so skupinou. Ak si to práve TY, ponúkame ti možnosť aby si zvolil ako bude vyzerať tvoj kurz v maximálnej možnej miere.

U nás môžeš urobiť individuálny kurz, často označovaný ako rýchlokurz, kedy sa plne prispôsobíme tvojím požiadavkám. Tempo výučby, dni a hodiny teoretickej  ako aj praktickej časti budú pružne uspôsobené tvojím  potrebám.

Pri individuálnom kurze je potrebné aby si prešiel rovnakým počtom hodín teoretickej aj praktickej výučby, avšak na základe tvojich požiadaviek je možné dobu kurzu skrátiť alebo predĺžiť. Teda ak chceš robiť autoškolu dlho, zvolíš si pomalé tempo a keď chceš rýchlo  tak si naplánuješ“ raketovú“ rýchlosť. Plán vytvorí inštruktor na základe tvojich konkrétnych požiadaviek, podľa ktorého sa určia osobné konzultácie a jazdy. Aj v priebehu individuálneho kurzu je však možné plán upraviť.

Pokiaľ máš záujem práve o individuálny kurz v autoškole kontaktuj nás aby sme ti mohli vypracovať cenovú ponuku šitú na mieru na základe  tvojich požiadaviek.

Návrat hore